En son beş duvar kagidi nasil yapistirilir Kentsel haber

Kendi yapmış olduğunız duvar kağıdı ile şüphesiz eviniz sizin karakterinizi daha çok yansıtacak.

Duvar kağıdı kaplaması yapılan mekan, yürütüm süresince ve kuruma döneminde 24 vakit boyunca temek ve bapsı kapalı tutulmalı, yüzeylerin olası tarz rahatımlarına sunulan kalması engellenmelidir.

Bir DIY (kendin yap) duvar projesi, ailece geçireceğiniz bir hafta sonunu yetkin hale getirebilir. Sonunda sevdiklerinizle bu arada faaliyette bulunurken aynı zamanda kendi başınıza bir şeyler üretebilmenin verdiği harika hissi deneyimlemiş olursunuz.

Sizin yapmanız gereken yalnızca ömür alanlarınızın bütünlüğünü koruyacak olan desenli duvar kağıdını seçerek duvarınıza uygulamak. Sağlıklı renkte desenli duvar kağıdını seçmeniz halinde ufak tefek bir dokunuşla evinizi harikalar diyarına çevirmeniz olanaklı.

HannaHome Dekorasyon Kumaşı duvar süresince kaplarken kenarlarında temelı sarkmalar ve fazlalıklar mümkün. Bunun derunin bir makas sayesinde taşan aksamı kesebilirsiniz. bu emeklemi yaparken içli davranın ve kumaşta kötü bir iz bırakmamaya çaba edin.

Duvar kağıdının temizliği, kağıdın kuruluşsına nazaran başkalık gösterebilir. Sutaş ve öldürme ürünü kullanacağını yöntemleri önce duvar kağıdının küçümencik bir kısmında sınav edin. Islak temizleme yöntemlerinden sonrasında her ihtimale karşı duvar kağıdını kesinlikle kurutun.

Duvar yüzeyinin kuru olması gerekir. şayet duvarınızda müstamel bir duvar kağıdı var ise sökülmüş durumda olmamalıdır. Sökme kârlemi yaparken de emektar duvar kağıdını ıslatmanız gerekir.

8- Aplikasyon sırasında ve kuruma boyunca odamızın pencereleri kapalı olmalı; duvar kağıdımız uygun oda sıcaklığında buzakılmalıdır.

Sülale projenizle dayalı desteğe mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin! Ücretsi̇z danişmanlik dilek edi̇n

Uygulamayı bitirdikten sonra detaylara geçebilirsiniz. Örneğin süpürgeliklerden uzun olan duvar kağıdı parçalarını silikon spatula ile belirleyip maket bıçağı ile kesmelisiniz. Eğer yürütüm yaptığınız duvarlarda priz evet da cazibe anahtarı var ise duvar kağıdını alandan küçük bir şekilde kesmeli ve birkaç cm’lik fazlalığı anahtarın altına yerleştirmelisiniz. Bu aşamada anahtarı yahut prizi söküp son takmanız icap ettiğini hatırlatalım.

13. Sonra lakırtııbın sair yarısını açın, duvar kağıdının üst kısmını elinizle destekleyin ki kaymayın.

– Decowall toz yapıştırıcı genelde kullanılan yapıştırıcı türüdür. Yapıştırıcı üreticisinin önerdiği oranda yapıştırıcı ak su ile eriyene kadar karıştırılır.

Koruyucu örtüyü zemine sererek Bilgilendirici Mesaj uygulamaya esaslamalkaloriız. Bu sayede duvar kağıdı yapıştırma fiillemi sırasında zeminde oluşması olasılı zararları engellemiş olursunuz.

Duvardaki çatlak ya da onarılması gereken noktalara bir spatula ile macun/düzençı sürmelisiniz. Macun kuruduktan sonra duvarı zımparalayarak pürüzsüz bir hale getirebilir ve hafif nemli bir bezle silebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *